1.

ZIOŁA TYBETAŃSKIE "Znhz" NA ODCHUDZANIE I CELLULIT to 4-6 kg mniej nadwagi na miesiąc i stała zmiana szybkości metabolizmu na prawidłową.

2.

ZIOŁA TYBETAŃSKIE "Riszz" NA DEPRESJĘ i MIAŻDŻYCĘ to koniec złego samopoczucia.

 

Skuteczne działanie odchudzające ziół Tybetańskich oraz ich bardzo korzystne zdrowe oddziaływanie na człowieka

cały czas popierane jest wieloma publikacjami na całym świecie.

Realny spadek wagi ciała na przykładzie 50 osób z dużą nadwagą po trzech pełnych kuracjach średnio 25-35 kg w okresie czasowym 6- miesięcy.


Zasadą jest im większa nadwaga tym szybsza i większa utrata zbędnych kilogramów w czasie.


Idealnie jest chudnąc 4-6 kg na miesiąc i tak właśnie działają Zioła Tybetańskie.


Odchudzanie ziołami Tybetańskimi to zdrowe odchudzanie i gwarancja że nie stracimy potrzebnych mięsni a tylko zbędny tłuszcz.


Ważne jest to że odchudzanie ziołami nie spowoduje obwisłej skóry po utracie tłuszczu i nie ma efektu jojo ponieważ nasz metabolizm stał się dużo szybszy.

 

Atesty potwierdzają bardzo skuteczne działanie redukujące zawartość tłuszczu w krwi człowieka co w dłuższym okresie czasu daje wymierne rezultaty odchudzające.

 

Certyfikat potwierdza że jest to oryginalny i naturalny produkt który nie ma żadnych przeciwwskazań.

 

Oryginalność ziół potwierdzona Tibetan Herbs Certificate - 藏藥為減肥

 

Od dawna słyszałem i czytałem w naukowych pismach, że zioła te mają niesamowitą moc działania dlatego postanowiłem je sprowadzać do kraju.

 1.

"Tybetańskie zioła Znhz" - Na odchudzanie

oraz

2.

"Tybetańskie zioła Riszz"- Na zwalczanie depresji i apatii

 

(Tibetan Herbs Certificate ) 藏藥為減肥.

 

Zioła Tybetańskie działają prewencyjnie i leczniczo przeciwko miażdżycy i chorobom żył oraz wspomagają obniżanie nadciśnienia tętniczego .


Zioła Tybetańskie pozwalają utrzymać wysoki poziom HDL i obniżać zawartość LDL we krwi dostarczając unikalny prawdziwy błonnik.


Zioła Tybetańskie likwidują uciążliwe wzdęcia i bolesne zaparcia poprawiając komfort życia.

Częstsze wypróżnianie to tylko początkowa naturalna reakcja organizmu na wymuszanie zmiany przyśpieszenia metabolizmu który pozwoli w późniejszym czasie ( już bez konieczności stosowania Tybetańskich ziół ) utrzymywać w naturalny sposób wagę ciała niezależnie od apetytu oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku.

Zbadano i udowodniono że zioła Tybetańskie usuwają podskórne toksyny co skutkuje tym że w czasie 6 miesięcy bardzo skutecznie likwidują cellulit poprawiając jędrność skóry, włosów i paznokci.

 

WYSIŁEK FIZYCZNY (ruch i ćwiczenia) to zdecydowanie najlepszy sposób aby zdrowo i skutecznie schudnąć bez efektu jojo.

Ale co ? jeżeli nie możemy ćwiczyć lub biegać.

Wszystkie istniejące współczesne ”cudowne” środki czy substancje odchudzające nie dość że są trujące to na pewno nie odchudzają zdrowo i skutecznie.

Dzięki nim a raczej ich chemii chudniemy pozornie na początku a w następstwie powstaje silny efekt jojo i poważne problemy zdrowotne z degradację organizmu.

Natomiast badania kliniczne, praktyka oraz długa historia potwierdza że starożytne zioła Tybetańskie i zawarte w nich substancje czynne jako jedyne działają podobnie na organizm ludzki jak wysiłek fizyczny.

Picie ich dzięki unikalnemu składowi powoduje utratę dużej ilości kalorii podczas przyswajania zawartych w nich oksydantów oraz trawienia ziół w żołądku.

Zioła Tybetańskie ponadto jak wysiłek fizyczny skutecznie usuwają toksyny podskórne oraz oczyszczają krew z złogów tłuszczowych.

Dodatkowo Tybetańskie zioła dostarczają całą tablicę Mendelejewa makro i mikro pierwiastków odmładzając naturalnie nasze ciało i mózg czyli cały nasz organizm.

 

Pijąc zioła Tybetańskie NIE WOLNO SIĘ GŁODZIĆ !!!. gdyż nasz mózg spowoduje spowolnienie metabolizmu a nam przecież chodzi o jego przyśpieszenie.

Należy jeść mniejsze porcje ale 4-5 razy dziennie.

 

 

Opakowanie - torebka o wadze około 0.4 kg wystarcza na 2 tygodnie picia.

Przy dużej nadwadze :

po jednym miesiącu można schudnąć od 2 do 6 kg ale nie ma na to reguły gdyż każdy metabolizm reaguje inaczej na zmianę szybkości szczególnie na początku kuracji.

Gwarancja utraty zbędnych kilogramów 7-10 kg jest dopiero po przejściu kuracji dwumiesięcznej.

Pakiet pełnej kuracji (6 miesięcy) natomiast na trwałe i na stałe zmieni nasz metabolizm na szybszy dzięki czemu nasz organizm sam bedzie kontrolował zdrową dla naszego ciała wagę oraz spowoduje utratę 25-35kg.


Do kupionego pakietu pełnej kuracji dołączam dokument firmowy - "GWARANCJA", aktualne certyfikaty i atesty oraz paszport ziół Tybetańskich mówiący jakie zioła tworzą mieszankę .

 

Papierowa torebka Tybetańskich ziół obwiązana jest sznurem z konopi i zabezpieczona oryginalną lakową pieczęcią Tybetańskiego klasztoru sprzedającego zioła Tybetańskie oraz posiada czerwony stempel na opakowaniu zgodny z pieczęcią klasztoru.  

 

 

Pieczęć 


Firma "TibetanHerbs Nepal Co"  podpisała Umowę na wyłączność Importu na Polskę z Klasztoru w Tybecie oryginalnych ziół Tybetańskich.

 

Certyfikat potwierdzający wyłączność importu ziół do polski 

 

 

Zioła Tybetańskie na odchudzanie to antyczna nie do końca ujawniona mieszanka lokalnych ziół.

Nazewnictwo jest nie do końca przetłumaczalne.

Ich proporcja jest nie zmieniana od setek lat i jest to strzeżona tajemnica.

Zioła wchodzące w skład:

 

dza smel gi

li che mo

ba sha gum

gur sug nu

dug gur rta

mdung sug yab

rgya mo ta

se kha che

kha smel rtsi

li shi sug

gur gum shi

sug smel gang

ka ko smel

so ma ryig

zhu bri bal

gul zi po

zi Ra dkar


Dwa rodzaje mieszanek Tybetańskich ziół :

 

1. 

ODCHUDZANIE : Zioła Tybetańskie - "Znhz" TO KONIEC OTYŁOŚCI I CELLULITU Oryginalna starożytna mieszanka na odchudzanie o nazwie ze słuchu z mowy tybetańskiej podobne do ~ " Znhz "
waga
Zioła Tybetańskie to nie śmieszne ekspresowe herbatki na odchudzanie produkowane i pakowane fabrycznie w ładne plastikowe opakowania l
ub o zgrozo wysoko przetworzone chemiczne tabletki.
To wielka tajemnica starożytnych Tybetańskich receptur. 

Zioła Tybetańskie na odchudzanie to nie chińskie zioła, które w swoim skadzie mają narkotyk podobny do amfetaminy i które uzależniają oraz mają objawy uboczne !!! .
Zioła, które ja sprowadzam z Tybetu to zioła mnichów Tybetańskich, które z chińskimi nie mają nic wspólnego. 
Tybet i Nepal to nie Chiny. 
 Nie ma żadnych przeciwwskazań ani ograniczeń w ich stosowaniu.
To tylko same korzyści dla organizmu. Można w przypadku oporności organizmu na działanie zwiększyć 2 lub 3 krotne dawkę bez żadnych obaw. Każdy łatwo poradzi sobie z nadwagą.
Bardzo ważne jest aby stosować zioła systematycznie a w razie konieczności powtórki nie robić żadnej przerwy.
Pić 3-5 razy dziennie 15 min przed posiłkami. Zioła możemy zaparzyć rano na cały dzień i pić zimne.

Osiągnięte wyniki w znacznym stopniu są uzależnione od systematycznego stosowania ziół i indywidualnych cech osobowych.
Dodatkowo szerokie korzystne dla organizmu człowieka spektrum działania. 
Ze względu na dużą ilość obecnych w nich antyutleniaczy i soli mineralnych wspomagają odnawianie czyli odmładzanie poprawiając ukrwienie naszych organów.
Zioła Tybetańskie tym samym bardzo poprawiają nasze libido oraz gwarantują trwałe usunięcie nadwagibez efektu jo-jo.!!! 
Paczka wystarcza na jedną mini kurację ! ( 2 tygodnie ) 

Przy dużej nadwadze :
Po zakończeniu pełnej kuracji 4 paczki ( 8 tygodni ) średnia strata wagi 7-10 kg .
Po trzech pełnych kuracjach ( 6 miesięcy ) średnia strata wagi 25-35 kg oraz co bardzo ważne ! 100 % trwale i na stałe zmienia się przemiana materii w naszym organizmie i w zasadzie nie ma już potrzeby picia ziół. 
Oryginalne zioła Tybetańskie jako naturalny produkt nie mają żadnych przeciwwskazań w stosowaniu.ODBYCIE PEŁNEJ KURACJI ZIOŁAMI TYBETAŃSKIMI
(4 OPAKOWANIA - 8 TYGODNI)
POWODUJE SAMOCZYNNĄ UTRATĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW W NASTĘPNYCH MIESIĄCACH PO KURACJI GDYŻ NA STAŁE W NASZYM ORGANIZMIE NORMALIZUJE I ZWIĘKSZA PRZEMIANĘ MATERII ORAZ PRZYŚPIESZA METABOLIZM. 
TYM SAMYM ZIOŁA TYBETAŃSKIE SĄ REWELACYJNYM ŚRODKIEM NA ODCHUDZANIE POZWALAJĄCYM JUŻ NATURALNIE UTRZYMYWAĆ ZDROWĄ I WŁAŚCIWĄ WAGĘ CIAŁA BEZ KONIECZNOŚCI DALSZEGO PICIA ZIÓŁ. 
ZIOŁA TYBETAŃSKIE CO BARDZO WAŻNE POSIADAJĄ WŁAŚCIWOŚCI REGULUJĄCE I WZMACNIAJĄCE UKŁAD POKARMOWY I MOCZOWY.Zioła naturalnie zwiększają przemianę materii , zwiększają szybkość spalania tłuszczy w organizmie a tym samym działają odchudzając i oczyszczająco.
W Tybecie mówią , że gdy pijesz systematycznie zioła to możesz zjeść smoka i na pewno nie utyjesz.
To prawda nie widziałem grubego Tybetańczyka. 
Pijąc zioła Buddyjskich mnichów z Tybetu nie musisz rezygnować z przyjemności jakim jest dobre jedzenie !!!.


Dla osób które chcą zapłacić  zwykłym przelewem bankowym :

 

 "TibetanHerbs Wilczyński Krzysztof Adam"

Santander  Bank   :   34 1910 1048 2630 0520 7310 0001


2.
DEPRESJA : Zioła Tybetańskie "Riszz" . KONIEC DEPRESJI . 

Oryginalna mieszanka ziół na depresje o nazwie ze słuchu z mowy tybetańskiej podobne do ~ " Riszz" 
waga 0,350-0,400 kg.
REWELACYJNA MIESZANKA ZIÓŁ 
Kiedy na forum internetowym napiszesz: "Życie jest bez sensu",
możesz spodziewać się wielkiego odzewu. Nic mi się nie chce. Nic nie zdziałam, więc się nie wysilam. Świat jest źle skonstruowany... 
Skąd w nas poczucie niemocy?
Oto cytat : ”Zamykała się w pokoju, zasłaniała okna i leżała. Nie chciało jej się myśleć, bo ilekroć zaczynała, przychodziło jej do głowy, że wszystko jest beznadziejne” 
NIE MUSI TAK BYĆ ! , NAPRAWDĘ ZIOŁA TYBETAŃSKIE TO ZMIENIĄ. 

Paczka wystarcza na jedną kurację dwu tygodniową.

Koniec depresji, Koniec strachu, Koniec apatii, Koniec smutku, przygnębienia i bezradności. 
Inne nastawienie do problemów, które były , są i będą, bo takie jest życie i nie ma co się oszukiwać, ale można z tym skutecznie walczyć. 
Po zakończeniu jednej uczciwej kuracji efekt w organizmie utrzymuje się średnio jeszcze przez 3-6 miesiące. W tym okresie całkowicie znika nadmierna pobudliwość nerwowa, depresja i bezsenność, poczucie przygnębienia, smutku, apatii, winy, bezradności........a pojawia się uczucie wewnętrznej radości z życia, euforii, poczucia bezpieczeństwa, satysfakcji, spokoju i chęci do pracy, uczucie wiary w sukces. 
Obserwuje się znaczny przypływ wewnętrznej energii siły i witalności. 
Mija zmęczenie i senność oraz drobne zwyczajne bóle i co ważne brak jest reakcji na bezsenności. 
Zioła skutecznie działają na naszą psychikę a jednocześnie nie ogłupiają nas w ocenie zagrożeń i problemów, nie powodują zafałszowania rzeczywistości i braku właściwej reakcji. 
Nie powodują zobojętnienia. Wpływają motywacyjnie dodając Wiary, sił i radości w pokonywaniu trudności.
W odróżnieniu od innych dostępnych środków na samopoczucie są one wolne od związków chemicznych i syntetycznych.

Zioła Tybetańskie oczyszczając nasz organizm z toksyn bardzo poprawiają jakość naszej skóry, włosów i paznokci.
Nie niszczą wątroby, nerek, żołądka oraz innych organów. 
A co ważne dla ciała i zdrowia ze względu na dużą ilość obecnych w nich antyutleniaczy i soli mineralnych wspomagają odnawianie czyli odmładzanie poprawiając ukrwienie naszych organów.
Zioła Tybetańskie tym samym bardzo poprawiają nasze libido.

Sposób używania : Na filiżankę ( mała szklanka ) wsypać 2 czubate łyżeczki od herbaty ziół i zalać wrzącą wodą. Trzymać pod przykryciem naparzać 5 minut. Pić 3 razy dziennie ( za każdym razem całą filiżankę do końca ) między posiłkami w równych odstępach czasowych. 

 

Odpowiedzi na często zadawane pytania :

 

- Celem udzielenia informacji na temat możliwości zakupu Tybetańskich ziół w cenach hurtowych  bardzo proszę o podanie miejscowości ponieważ podpisane umowy na ceny hurtowe z aptekami gwarantują wyłączność jednostkową na dane miasto.

- Nie mają wpływu na prowadzenie pojazdów mechanicznych. (Inne środki antydepresyjne całkowicie dyskwalifikują nas jako kierowców).

- Oryginalne Tybet Zioła jako naturalny produkt nie mają żadnych przeciwwskazań w stosowaniu.

- Picie alkoholu podczas kuracji nie ma wpływu na jej jakość i efekty.

- Zioła nadają się do robienia nalewek na spirytusie.

- Jedno opakowanie wystarcza na kurację 2 tygodniową dla 1 osoby.

-  Dla trwałego efektu należy pić zioła regularnie przez 2 miesiące (pełna kuracja 4 paczki). Zioła są naturalną mieszanką i absolutnie nie uzależniają.

 

I jeszcze raz przypominam o systematyczności w kuracji .Bardzo ważne aby stosować zioła systematycznie a w razie konieczności powtórki nie robić żadnej przerwy. Pić 3 razy dziennie, jak mocną herbatę.

 

 
Poniższe zdjęcie przedstawia zakupione przeze mnie paczki Tybetańskich ziół na palecie czekające na spedycję jeszcze w klasztorze Tybetańskim.

 

Zioła czekające na spedycje do polski