Mamy setki zadowolonych osób, które osiągnęły cel i odniosły sukces w odchudzaniu a teraz polecają nasze zioła Tybetańskie swoim bliskim i znajomym. 

Przez 9 lat 2007 - 2016 prowadziłem działalność gospodarczą w stolicy Nepalu Kathmandu. 

Zawsze kupuję zioła Tybetańskie u źródła, bezpośrednio w klasztorze Tybetańskim i osobiście sprowadzam je do Polski drogą lotniczą.

Dlatego ta strona oferuje oryginalne zioła Tybetańskie które sprowadzamy i sprzedajemy od ponad 12 lat oraz na które udzielamy pisemnej gwarancji oryginalności.
Do zamówionych ziół  dołączam atest medyczny oraz dokładne instrukcje stosowania, aby działanie ich było optymalne i skuteczne.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ziołach Tybetańskich i ich działaniu to kliknij w zakładkę " informacje o ziołach " po lewej stronie ekranu. Teraz kliknij w zakładce pierwszą pozycję o nazwie:   " O ziołach "

                                         GWARANCJA - (certyfikowany dokument)

Na Zioła Tybetańskie udzielamy pisemnej gwarancji trwałej zmiany metabolizmu i utraty 22-28kg nadwagi w okresie 6 miesięcy.

Gwarancja dotyczy całkowitych zwrotów kosztów zakupu w przypadku nie osiągnięcia obiecanych efektów kuracji.

Gwarancja ta dotyczy Osób które podjęły pełną i ciągłą 6 miesięczną kurację oraz mają nadwagę minimum 25kg.

        Jakość, Skuteczność i Zdrowy Skład potwierdzają Atesty Polskich i Europejskich     Placówek Medycznych oraz pozytywna opinia WHO.   

Zaświadczenie WHO :

Światowa Organizacja Zdrowia  oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie (Tibetan herbs) za zdrową, naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny antyoksydant i naturalny, zdrowy sposób  zmiany metabolizmu człowieka na szybki wystawiając oficjalną pozytywną opinię :

" Stwierdzamy że skład ziół Tybetańskich trwale przyśpiesza naturalny metabolizm człowieka o 60%-70%"

"Picie ziół Tybetańskich nie przeszkadza a bardzo pomaga w skuteczności innych stosowanych Kuracji i Diet"

"Zioła Tybetańskie nie uzależniają i nie powodują żadnych skutków ubocznych po zakończeniu kuracji"

"Stwierdzamy wyniki wykonanych badań wskazują, że zioła Tybetańskie oczyszczają podskórne toksyny czym bardzo skutecznie likwidują cellulit"

                    Sprowadzane przez nas zioła Tybetańskie (Tibetan herbs) 

    zdobyły I miejsce w 2014 roku na organizowanym przez Unię światowym konkursie :

                                  " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014 

          Zioła Tybetańskie oprócz skutecznego zdrowego odchudzania, oczyszczają ludzki organizm z toksyn przez co likwidują mało estetyczny podskórny Cellulit.                              

                     Zioła Tybetańskie odbudują Twój zniszczony metabolizm.

                             Realna utrata wagi bez ryzyka efektu jo-jo.

            Spróbuj tej kuracji a już nigdy nic innego nie będziesz stosować.Zioła Tybetańskie powinny być zapakowane w oryginalne paczki z Tybetańskimi napisami i szczelnie   zamknięte sznurem jutowym z lakową pieczęcią Klasztoru w Tybecie.

Opakowanie jedynie ma naklejoną przez nas naklejkę z informacjami w języku polskim.

Oprócz oryginalnego opakowania do przesyłki zawsze dołączamy atest medyczny, certyfikat i dokładne instrukcje stosowania ziół Tybetańskich.

Oryginalne zioła Tybetańskie to susz ziołowy a to znaczy że nigdy nie występują w postaci przetworzonych fabrycznie tabletek czy proszków.

W Tybecie nie ma przemysłu (oprócz manufaktur)a chemiczne tabletki czy proszki nazywane o zgrozo ziołami  Tybetańskimi  produkują zakłady chemiczne w Chinach.


 Certyfikat potwierdzający wyłączność importu ziół do polskiPowstanie firmy i początek działalności to Kathmandu Nepal 2007 - 2016

(Certyfikat rządowy o wpisie firmy do ewidencji działalności gospodarczej Nepalu)Certyfikat

"TibetanHerbs Nepal Co."Polska

83-110 Tczew ul. Plac Hallera 23

tel: +48 730 127 332

fax: +48 552794362

email : tybetanskieziola@poczta.fm


Ostrzeżenie :

Firma " TibetanHerbs Nepal Co. Wilczynski Krzysztof Adam"- ostrzega przed podróbkami ziół Tybetańskich oferowanych w Internecie i na portalach aukcyjnych przez oszustów wykorzystujących nasze logo oraz nazwę.

To nie są zioła Tybetańskie sprowadzane przez naszą firmę.

Fałszerze zazwyczaj :

- Nie podają numerów swoich telefonów kontaktowych.

- Ukrywają konto bankowe i swoje dane. 

- Podają fałszywe adresy siedziby firmy.

- Stosują nie prawdziwe komputerowe zdjęcia siedziby firmy ( komputerowy fotomontaż ).

- Nie mają legalnej aktualnej działalności gospodarczej.Administratorem danych osobowych przekazanych podczas zakupów  dokonywanych w firmie Tibetan Herbs za pośrednictwem portali aukcyjnych lub bezpośrednio w sklepie internetowym jest obecnie TibetanHerbs z siedzibą w 83-110 Tczew, ul. Plac Hallera 23.

Informujemy iż każdemu naszemu Klientowi przysługuje prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz przeniesienia danych.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres email : tybetanskieziola@poczta.fm 

Informujemy również o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych.

Dane będą przetwarzane na podstawie Artykuł 6. punkt 1b,c rozporządzenia UE 2016/679, w celu realizacji zamówienia, oraz do kontaktu z Klientem w celu prezentacji oferty

TibetanHerbs lub innych istotnych z punktu widzenia klienta informacji.