GWARANCJA - (certyfikowany dokument)


Na Zioła Tybetańskie udzielamy pisemnej gwarancji trwałej zmiany metabolizmu i utraty 22-28kg nadwagi w okresie 6 miesięcy.

Gwarancja dotyczy całkowitych zwrotów kosztów zakupu w przypadku nie osiągnięcia obiecanych efektów kuracji.

Gwarancja ta dotyczy Osób które podjęły pełną i ciągłą 6 miesięczną kurację oraz mają nadwagę minimum 25kg.

 

        Jakość, Skuteczność i Zdrowy Skład potwierdzają Atesty Polskich i Europejskich     Placówek Medycznych oraz pozytywna opinia WHO.                                 WHO -  Światowa Organizacja Zdrowia 

       oficjalnie  uznała Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) za zdrową, naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny antyoksydant i naturalny, zdrowy sposób  zmiany metabolizmu człowieka na szybki wystawiając oficjalną pozytywną opinię :


" Stwierdzamy że skład Ziół Tybetańskich trwale przyśpiesza naturalny metabolizm człowieka o 60%-70%"

"Picie Ziół Tybetańskich nie przeszkadza a bardzo pomaga w skuteczności innych stosowanych Kuracji i Diet"

"Zioła Tybetańskie nie uzależniają i nie powodują żadnych skutków ubocznych po zakończeniu kuracji"

"Stwierdzamy wyniki wykonanych badań wskazują, że Zioła Tybetańskie oczyszczają podskórne toksyny czym bardzo skutecznie likwidują cellulit"                    Sprowadzane przez nas Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) 

    zdobyły I miejsce w 2014 roku na organizowanym przez Unię światowym konkursie :

                                  " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

                                       

 

          Zioła Tybetańskie oprócz skutecznego zdrowego odchudzania, oczyszczają ludzki

        organizm z toksyn przez co efektywnie likwidują mało estetyczny podskórny Cellulit.

 

Spróbuj kuracji Tibetan herbs, a już nigdy nic innego nie będziesz stosować.

 

                                                             UWAGA

Firma " TibetanHerbs Co.,Poland "- ostrzega przed podróbkami Ziół Tybetańskich oferowanych w Internecie i na portalach aukcyjnych.

                       To nie są zioła sprowadzane przez naszą firmę.

Zioła Tybetańskie powinny być zapakowane w oryginalne paczki z Tybetańskimi napisami i szczelnie   zamknięte sznurem jutowym z lakową pieczęcią Klasztoru w Tybecie.

Opakowanie jedynie ma naklejoną przez nas naklejkę z informacjami w języku polskim.

Oprócz oryginalnego opakowania do przesyłki zawsze dołączamy atest medyczny, certyfikat i dokładne instrukcje stosowania Ziół Tybetańskich.

Oryginalne zioła Tybetańskie to susz ziołowy a to znaczy że nigdy nie występują w postaci przetworzonych fabrycznie tabletek czy proszków.

W Tybecie nie ma przemysłu (oprócz manufaktur)a chemiczne tabletki czy proszki nazywane o zgrozo Ziołami  Tybetańskimi  produkują zakłady chemiczne w Chinach.

 

Powstanie firmy w Nepalu 2007 - 2016. 

Certyfikat                                                        Uwaga!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Ziołach Tybetańskich i ich działaniu to kliknij w zakładkę " informacje o ziołach " po lewej stronie ekranu. Teraz kliknij w zakładce pierwszą pozycję o nazwie:   " O ziołach "

 

 "TibetanHerbs Co,. Poland"

telefon: +48 730 127 332

fax: +48 552794362

email : tybetanskieziola@poczta.fm

 


Administratorem danych osobowych przekazanych podczas zakupów  dokonywanych w firmie TibetanHerbs za pośrednictwem portali aukcyjnych lub bezpośrednio w sklepie internetowym jest obecnie TibetanHerbs  z siedzibą w 83-110 Tczew, ul. Plac Hallera 23.

Informujemy iż każdemu naszemu Klientowi przysługuje prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz przeniesienia danych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email tibetanherbs@interia.eu. Informujemy również o możliwości wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych.

Dane będą przetwarzane na podstawie Artykuł 6. punkt 1b,c rozporządzenia UE 2016/679, w celu realizacji zamówienia, oraz do kontaktu z Klientem w celu prezentacji oferty TibetanHerbs lub innych istotnych z punktu widzenia klienta informacji.